SM systém Elastické lano

Lano je speciálně dimenzováno pro optimální cvičení SM systému.

Cena s DPH:
805 Kč
Jed. cena:
805 Kč / ks
Cena bez DPH:
665 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
Doručení do 24 hodin
Kód produktu:
P2357
Záruka:
24 měsíců
novinka
Popis produktu

Speciální elastické lano vytváří postupně se zvětšující odpor, který je pro tělo přirozený a prospěšný. Jeho účinky jsou mnohem přirozenější než např. zvedání činek v posilovně.

Lano je nezbytná pomůcka pro cvičení SM Systému. Cvičení s elastickým lanem Vám přinese výrazně rychlejší výsledky než cvičení SM syté bez lana. Elastické lano je skladné a lehké. Součástí lana je i černá redukce, která je vhodná při prvních kontaktech s SM systémem a pro děti a starší lidi. Elastické lano je možné uchytit o jakýkoliv pevný bod, ideálně ve výšce Vašeho pupíku.

SM systém Elastické lano

SM systém je komplexní systém péče o pohybový aparát, zpevňuje a protahuje svalové partie, které mají na jedné straně tendenci ochabovat na straně druhé se zkracovat. Dochází tak k symetrizácii pohybového aparátu a následně i ke zlepšení funkcí orgánů lidského těla. SM systém se využívá na léčbu, prevenci, regeneraci i na kondiční trénink pro sportovce.

Lano je originál od MUDr. Smíška, autora SM Systému.

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:

Čo je SM Systém?

SM Systém je systematická péče o pohybový aparát člověka a funkci vnitřních orgánů. Propojuje rehabilitační léčbu s prevencí, regenerací a kondičním i výkonnostním tréninkem v jednotném metodickém postupu.

Související zboží

Balanční židle

1 399 Kč 1 499 Kč

Nová revoluční novinka udržuje Vaše zdraví a správné držení těla během celého dne. Tento inovativní design židle, pomůže zajistit nejen dobré držení těla, ale i snížení a úlevu bolesti zad.

kód: P2056

Detail produktu

Biolampa Bioptron MedAll + Oxy sprej

20 700 Kč 25 159 Kč

Absolutně bezpečná, velmi výkonná a zároveň jemná biolampa Medall se stylovým designem je určena pro všestranné použití. Umožňuje pohodlné ošetření celého Vašeho těla, může být kdekoliv a kdykoliv naprogramována díky integrovanému časovači.

kód: P1740

Detail produktu

Šlapací trenažér s počítadlem

od 1 280 Kč 1 690 Kč

Šlapací trenažér je určen na cvičení v pohodlí domova. Je možné s ním posilovat svaly horní i dolní končetiny.

kód: P2950

Detail produktu