Gymnastický míč Gymy Ball - fialový ( 55 - 65 cm )

Gymnastický míč díky svému širokému využití nechybí téměř v žádné domácnosti. Využívá se hlavně na cvičení, rehabilitaci, sezení.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Kód skupiny:
P0672
Popis produktu

Sportovní gymnastický míč s protiskluzovým povrchem, vyrobená ze speciální materiálové směsi - Crylonu. Využívá se na rehabilitaci a kondiční cvičení. Zvyšuje flexibilitu a pružnost svalů. Je bezpečná, trvanlivá a snadno použitelná. Vhodná pro každy věk a stupeň fyzické zdatnosti.

Údržba:

Míč lze mýt vlažnou vodou. Při silném znečištění můžete použít mýdlo nebo saponát. Po vyčištění dosucha otřete. Nepoužívejte rozpouštědla ani jiné agresivní prostředky.

Upozorneni:

V místnosti s míčem dbejte na to, aby jste se vyhli všem ostrým předmětem, hranám, rohům. Míč nevystavujte vysokým teplotám a přímému slunečnímu záření - mohla by prasknout. Není určena na kopání ani na házení. Fitmíč lze používat pouze v interiéru.

Barva:

  • fialová

Technické parametry:

VELIKOST VÝŠKA POSTAVY
Průměr cca 55 cm 125 - 150 cm
Průměr cca 65 cm 150 - 175 cm

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:

Cvičení s fit míčem v těhotenství .

Cvičení je doporučeno pro všechny zdravé těhotné ženy. Je třeba zohlednit celkový stav a kondici budoucí matky a podle potřeby je vhodné poradit se s lékařem .

Bolest páteře - pomůcky na správné sezení

Máte problém vstát ráno z postele? Bolí Vás záda, křiže nebo cítíte bolest v krku? Chodíte na masáže nebo berete léky, které Vám i tak nepomáhají?! Není to nic výjimečného, protože bolesti zad trpí 80 % lidí. Je jedno zda jsou to děti, senioři, manuálně nebo duševně pracující. Vyměňte léky za domácí léčbu pomůckami na cvičení, které jsou určeny k rehabilitaci páteře.

Jak správně předcházet stresu .

Stres je součástí života všech lidí , a to nejen dospělé ale i dětí. Je velmi důležité , abychom mu nepodlehli a snažili se proti němu bojovat, protože stres nám může způsobit různé závažné onemocnění , které nás mohou provázet celý život . Přečtěte si , několik rad jak procházet stresu .

Související zboží

Balanční židle

1 399 Kč 1 499 Kč

Revoluční novinka udržuje vaše zdraví a správné držení těla během celého dne. Tento inovativní design židle pomůže zajistit nejen dobré držení těla, ale i snížení a úlevu bolesti zad.

kód: P2056

Detail produktu

Balanční židle

1 990 Kč

Nová revoluční novinka udržuje vaše zdraví a správné držení těla během celého dne. Tento inovativní design židle pomůže zajistit nejen dobré držení těla, ale i snížení a úlevu od bolesti zad.

kód: P3044

Detail produktu

Trenažér plic

185 Kč

Zařízení na podporu dýchání a zvýšení kapacity plic.

kód: P2521

Detail produktu

Masážní ježek na plátně velký 68 x 38 cm (iplikátor)

645 Kč

Masážní iplikátor k odstranění bolesti.

kód: P0107

Detail produktu