Gymnastický míč Gymy Ball - zelený (75 - 85 cm)

Gymnastický míč díky svému širokému využití nechybí téměř v žádné domácnosti. Využívá se hlavně na cvičení, rehabilitaci, sezení.

Cena s DPH od:
578 Kč 650 Kč
Cena bez DPH od:
478 Kč
DPH:
21.0 %
Kód skupiny:
P1456
Záruka:
24 měsíců
Provedení
Průměr 75 cm P1456-01839
2 týdny
578 Kč
ks

Průměr 85 cm P1456-02010
2 týdny
636 Kč
ks

Popis produktu

Sportovní gymnastický míč s protiskluzovým povrchem, vyrobená ze speciální materiálové směsi - Crylonu. Využívá se na rehabilitaci a kondiční cvičení. Zvyšuje flexibilitu a pružnost svalů. Je bezpečná, trvanlivá a snadno použitelná. Vhodná pro každy věk a stupeň fyzické zdatnosti.

Údržba:

Míč lze mýt vlažnou vodou. Při silném znečištění můžete použít mýdlo nebo saponát. Po vyčištění dosucha otřete. Nepoužívejte rozpouštědla ani jiné agresivní prostředky.

Upozornení:

V místnosti s míčem dbejte na to, abyste se vyhnuli všem ostrým předmětem, hranám, rohům. Míč nevystavujte vysokým teplotám a přímému slunečnímu záření - mohla by prasknout. Není určena na kopání ani na házení. Fit míč lze používat pouze v interiéru.

Farba:

  • zelená

Technické parametry:

VELIKOST VÝŠKA POSTAVY
Průměr cca 75 cm 175 - 185 cm
Průměr cca 85 cm nad 185 cm

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:

Cvičení s fit míčem v těhotenství .

Cvičení je doporučeno pro všechny zdravé těhotné ženy. Je třeba zohlednit celkový stav a kondici budoucí matky a podle potřeby je vhodné poradit se s lékařem .

Jak správně předcházet stresu .

Stres je součástí života všech lidí , a to nejen dospělé ale i dětí. Je velmi důležité , abychom mu nepodlehli a snažili se proti němu bojovat, protože stres nám může způsobit různé závažné onemocnění , které nás mohou provázet celý život . Přečtěte si , několik rad jak procházet stresu .

Bolest páteře - pomůcky na správné sezení

Máte problém vstát ráno z postele? Bolí Vás záda, křiže nebo cítíte bolest v krku? Chodíte na masáže nebo berete léky, které Vám i tak nepomáhají?! Není to nic výjimečného, protože bolesti zad trpí 80 % lidí. Je jedno zda jsou to děti, senioři, manuálně nebo duševně pracující. Vyměňte léky za domácí léčbu pomůckami na cvičení, které jsou určeny k rehabilitaci páteře.

Související zboží

Masážní ježek na plátně velký 68 x 38 cm (iplikátor)

710 Kč

Masážní iplikátor k odstranění bolesti.

kód: P0107

Detail produktu

Koňský balzám SWISS chladivý

od 203 Kč

Koňský balzám s chladivým účinkem pro osvěžení svalů a šlach od únavy.

kód: P2463

Detail produktu

Balanční židle

1 456 Kč 1 565 Kč

Revoluční novinka udržuje vaše zdraví a správné držení těla během celého dne. Tento inovativní design židle pomůže zajistit nejen dobré držení těla, ale i snížení a úlevu bolesti zad.

kód: P2056

Detail produktu

Masážní přístroj SHIATSU MG 145

1 599 Kč

Masážní polštář se čtyřmi masážními hlavicemi a tepelnou funkcí , pomocí kterého dopřejete úlevu unaveným , nataženým nebo bolavým svalům , prostřednictvím příjemné masáže .

kód: P1738

Detail produktu