Idelyn Beliema Expert Intim Gel

Beliema Gel má kyselé pH příslušné pro intimní ženské partie. Obsahuje antimikrobiální látku chlorhexidin, která zastavuje růst bakterií a kvasinek, které jsou častou příčinou infekcí. Na každodenní intimní hygienu.

Cena s DPH:
175 Kč
Jed. cena:
175 Kč / ks
Cena bez DPH:
145 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
Na skladě
Kód produktu:
P2624
Záruka:
24 měsíců
Popis produktu

Intimní gel Beliema Expert je vhodný při zvýšeném riziku bakteriální a kvasinkové infekci (v posilovně, výřivce, bazénu, při delších výletech a služebních cestách), během menstruace nebo těhotenství a po porodu. Obsahuje antimikrobiální látku chlorhexidin, která zastavuje růst bakterií a kvasinek, které jsou častou příčinou infekcí.

Idelyn Beliema Expert Intim Gel odstraňuje nepříjemné pocity jako svědění, podráždění a pálení či případné nežádoucí pachy a tím dodává příjemný pocit svěžesti po celý den.

Idelyn Beliema Expert Intim Gel obsahuje

Kyselinu hyalurónovou (pro lepší hydrataci), kyselinu mléčnou, kyselinu boritou (na obnovu pH na fyziologickou úroveň), vitaminy E a B5 ve formě provitaminu, výtažek z aloe vera, který je znám svými uklidňujícími účinky a zároveň potlačuje pocit svědění, komplex α- oligoglykany BioEcolia, speciální ochrannou prebiotickou složku, která pomáhá obnovit přirozenou mikroflóru pokožky nejen v intimních partiích.

Idelyn Beliema Expert Intim Gel má jemnou přirozenou vůni.

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:
Související zboží

Hygienická pomůcka pro ženy - Wurina

60 Kč

Produkt pro ženy, který se používá hlavně na veřejných toaletách bez nutnosti sednout si nebo dřepnou.

kód: P2441

Detail produktu

Idelyn Beliema Expert Intim krém 30 ml

235 Kč

Jemný zklidňující krém s antimikrobiální látkou chlorhexidin a ochrannou složkou BioEcolia.

kód: P2625

Detail produktu