Idelyn Beliema Expert Intim krém 30 ml

Jemný zklidňující krém s antimikrobiální látkou chlorhexidin a ochrannou složkou BioEcolia.

Cena s DPH:
220 Kč
Jed. cena:
220 Kč / ks
Cena bez DPH:
182 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
Na skladě
Kód produktu:
P2625
Záruka:
24 měsíců
Popis produktu

Beliema Expert Intim Krém obsahuje antimikrobiální látku chlorhexidin, která zastavuje růst bakterií a kvasinek, které jsou častou příčinou infekcí. Přípravek slouží k aplikaci na pokožku pro každodenní intimní hygienu.

Beliema Expert Intim krém obsahuje:

Kyselinu hyaluronovou (pro lepší hydrataci), kyselinu mléčnou, kyselinu boritou (na obnovu pH na fyziologickou úroveň), vitaminy E a B5 ve formě provitaminu, výtažek z měsíčku lékařského, který je známý svými zklidňujícími účinky a zároveň potlačuje pocit svědění, přípravek navíc obsahuje komplex α-oligoglukanů Bioecolia, speciální ochrannou prebiotickou složku, která pomáhá obnovit přirozenou mikroflóru pokožky nejen v intimních partiích. Přípravek neobsahuje syntetický parfém.

Beliema Expert Intim Krém zmírňuje pocit svědění a nezpůsobuje nežádoucí podráždění.

Navrací svěžest a navozuje příjemný pocit čistoty. Pravidelná každodenní intimní hygiena a používání vhodných přípravků pomáhají udržovat přirozenou rovnováhu pH a přispívá k celkovému zdraví a správné funkci intimních části těla a vaginální sliznice. Díky tomu výrazně snižují opětovný výskyt zánětu a kvasinkových infekci v intimních partiích.

Beliema Expert Intim Krém je určen pro aplikaci na kůži a je doporučen pro pravidelnou péči a hygienu. Jeho použití je také vhodné při zvýšeném riziku bakteriální a kvasinkové infekce (v posilovně, vířivce, bazénu, při delších výletech a služebních cestách), během menstruace nebo těhotenství a po porodu.

Balení obsahuje

  • 30 ml

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:
Související zboží

Idelyn Beliema Expert Intim Gel

175 Kč

Beliema Gel má kyselé pH příslušné pro intimní ženské partie. Obsahuje antimikrobiální látku chlorhexidin, která zastavuje růst bakterií a kvasinek, které jsou častou příčinou infekcí. Na každodenní intimní hygienu.

kód: P2624

Detail produktu

IDELYN Beliema Effect 10 tabliet

310 Kč

Beliema Effect je zdravotnický prostředek vhodný při všech případech dočasné změny vaginální flóry, způsobené bakteriemi nebo kvasinkami.

kód: P2643

Detail produktu

Intimní mycí gel s olejem čajovníku australského

190 Kč

Jemný mycí gel s olejem čajovníku australského pro každodenní intimní hygienu.

kód: P2822

Detail produktu