Gymnastický míč Gymy Ball - modrý ( 75 cm )

Gymnastický míč díky svému širokému využití nechybí téměř v žádné domácnosti. Využívá se hlavně na cvičení, rehabilitaci, sezení.

Cena s DPH:
590 Kč
Jed. cena:
590 Kč / ks
Cena bez DPH:
488 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
2 týdny
Kód produktu:
P1454
Záruka:
24 měsíců
Popis produktu

Sportovní gymnastický míč s protiskluzovým povrchem, vyroben ze speciální materiálové směsi - Crylonu. Využívá se na rehabilitaci a kondiční cvičení. Zvyšuje flexibilitu a pružnost svalů. Je bezpečná, trvanlivá a snadno použitelná. Vhodná pro každy věk a stupeň fyzické zdatnosti.

Údržba:

Míč lze mýt vlažnou vodou. Při silném znečištění můžete použít mýdlo nebo saponát. Po vyčištění dosucha otřete. Nepoužívejte rozpouštědla ani jiné agresivní prostředky.

Upozornení:

V místnosti s míčem dbejte na to, abyste se vyhli všem ostrým předmětem, hranám, rohům. Míč nevystavujte vysokým teplotám a přímému slunečnímu záření - mohla by prasknout. Není určena na kopání ani na házení. Fit míč lze používat pouze v interiéru.

Barva:

  • modrá

Technické parametry:

VELIKOST VÝŠKA POSTAVY:
Průměr cca 75 cm 175 - 185 cm

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:

Jak správně předcházet stresu .

Stres je součástí života všech lidí , a to nejen dospělé ale i dětí. Je velmi důležité , abychom mu nepodlehli a snažili se proti němu bojovat, protože stres nám může způsobit různé závažné onemocnění , které nás mohou provázet celý život . Přečtěte si , několik rad jak procházet stresu .

Bolest páteře - pomůcky na správné sezení

Máte problém vstát ráno z postele? Bolí Vás záda, křiže nebo cítíte bolest v krku? Chodíte na masáže nebo berete léky, které Vám i tak nepomáhají?! Není to nic výjimečného, protože bolesti zad trpí 80 % lidí. Je jedno zda jsou to děti, senioři, manuálně nebo duševně pracující. Vyměňte léky za domácí léčbu pomůckami na cvičení, které jsou určeny k rehabilitaci páteře.

Cvičení s fit míčem v těhotenství .

Cvičení je doporučeno pro všechny zdravé těhotné ženy. Je třeba zohlednit celkový stav a kondici budoucí matky a podle potřeby je vhodné poradit se s lékařem .

Související zboží

Ortopedický polštář Bamboo

755 Kč

Ortopedický polštář se používá k prevenci, zmírnění nemocí nebo zranění krční páteře zajištěním její správné polohy.

kód: P2557

Detail produktu

Zádová opěrka

699 Kč 1 620 Kč

Produkt používaný k prevenci, mírnění nemocí nebo na kompenzaci vlivů poranění páteře tak, že zajistí její správné zarovnání při sezení.

kód: P2556

Detail produktu

Návleky k přístroji Pneuven RELAX 6.7

od 5 242 Kč

Různé druhy návleků, které jsou potřebným příslušenstvím k lymfodrenážní přístroji Pneuven Relax 6.7.

kód: P2544

Detail produktu

Balanční židle

1 456 Kč 1 565 Kč

Revoluční novinka udržuje vaše zdraví a správné držení těla během celého dne. Tento inovativní design židle pomůže zajistit nejen dobré držení těla, ale i snížení a úlevu bolesti zad.

kód: P2056

Detail produktu