Biolampa Bioptron MedAll + stojan + Oxy sprej - Výstavní kus

Nová absolutně bezpečná, velmi výkonná a zároveň jemná biolampa MedAll se stojanem. Umožňuje pohodlné ošetření celého těla, může být kdekoliv a kdykoliv naprogramována díky integrovanému časovači .

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Kód produktu:
P3047
Značka:
Video zboží
Popis produktu

Vylepšená, snadno ovladatelná Biolampa MedAll umožňuje lepší a pohodlnější ošetření celého těla. Biolampa má o 5 cm větší filtr než předchozí Biolampa Compact III.

Biolampa Bioptron MedAll + stojan + Oxy sprej - Výstavní kus

Přístroj světelné terapie je navržen pro použití v domácnostech, v nemocnicích a zdravotnických zařízeních. Jednoduše se s ním manipuluje a pro zajištění pohodlí je vybaven digitálním displejem, na kterém je možné nastavit si požadovaný čas ošetření.

Biolampa Bioptron MedAll + stojan + Oxy sprej - Výstavní kus

Účinek biolampy MedAll se dá využít k posílení a léčbu organismu při ranách, popáleninách, vředech, zánětech, onemocněních svalů, kloubů a kostí, kožních onemocněních jako akné, ekzémy, lupénky, chorobné změny úst a mnoho dalších nemocí.

Biolampa Bioptron MedAll + stojan + Oxy sprej - Výstavní kus

Přístroj je dodáván s chytrým cestovním pouzdrem pro bezpečné skladování a přepravu. Součástí balení je Oxy sprej, který zvyšuje účinek biolampy a zároveň obnovuje funkci poškozené a suché pokožky.

Biolampa Bioptron MedAll + stojan + Oxy sprej - Výstavní kus

Použití biolampy MedAll

Světelnou terapii BIOPTRON je nutno provádět individuálně. Trvání léčby závisí především na problému a stavu ošetřované oblasti, může trvat jen několik minut jednou nebo dvakrát denně. Léčba by měla být aplikována během odpočinku, tehdy si můžete vychutnat jeho vylepšený biostimulační účinek.

Pro biolampu MedAll je k dispozici stojan, který umožňuje pohodlně polohovat biolampu podle potřeby jednotlivých uživatelů.

Biolampa Bioptron MedAll + stojan + Oxy sprej - Výstavní kus

Využití stojana

- Bezpečnost uživatele,
- Pohyblivost biolampy,
- Vysoký komfort pro relaxační ošetření,
- Lehká a přátelská montáž a nastavení stojanu

Biolampa Bioptron MedAll + stojan + Oxy sprej - Výstavní kus

Hmotnost stojana je 2,1 kg.

Biolampy Zepter jsou originální s certifikátem, návodem v slovenském jazyce, záručním listem, příručkou jak se lampa správně používá, jaké má účinky a informace o kolorterapii. 

Součástí je také exkluzivní nanofotonický světelný filtr Fullerene C60 bioptron Medall.

Parametry

Hmotnost (bez stojana): 0,5 kg
Napájení: 100-240 V~, 50/60 Hz
Ochranná třída: třída II, IP 20
Průměr filtra: 5 cm
Špecifická hustota výkonu: prům. 40 mW/cm2
Spotřeba: 0,29 - 0,12 A
Stupeň polarizace: >95% (590 - 1550 nm)
Světelná energie za minútu: prům. 2,4 J/cm2
Vlnová délka: 480 - 3400 nm
Ke stažení

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:

Biolampa - účinná terapie světlem.

Co je to biolampa, a jakým způsobem léčí onemocnění? Jaký je princip terapie světlem ? Přečtěte si tento článek a dozvíte se .

Horká novinka od Zepter - Biolampa Medall

Společnost Zepter představila novou , vylepšenou biolampu s digitálním displejem , která umožňuje lepší a pohodlnější ošetření celého těla.

Biolampy MediLight a Zepter - rozdíly

Biolampa je schválen zdravotnocký přistroj, který vyzařuje světlo bez ultrafialového UV záření. V medicíně se staly biolampy akceptovány a využívány k léčbě různých druhů onemocnění (kožní, stomatologické, gynekologické, nebo problémy pohybového aparátu). Pomoci tohoto přistroje se provádí i barevná světelná terapie (kolorterapie). Léčbu polarizovaným světlem v minulosti prováděli jen kosmetické salóny, některé lékařské ordinace, ale dnes si může koupit biolampu každý a dopřát si tak každodenní péči o své zdraví.