Ústní voda - ELMEX SENSITIVE Plus ( 400 ml )

Ústní voda na citlivé zuby , která chrání zubní krčky , když dásně ustupují .

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Kód produktu:
P0251
Značka:
Popis produktu
Ak dôjde k tomu, že ďasná ustupujú, odkrývajú sa citlivé zubné krčky. Horúce, studené, sladké, kyslé jedlá alebo dotyk môžu viesť k bolestivým pocitom. Obnažené krčky zubov môžu viesť k riziku vzniku zubného kazu.

Ústna voda Elmex Sensitive Plus obsahuje vysoko účinný aminfluorid, ktorý vytvára na zubných krčkoch ochranný film, a tak zabraňuje nepriaznivým vplyvom a tvorbe zubného kazu. Denné používanie Elmex SENSITIVE Plus ústnej vody, Elmex SENSITIVE Plus zubnej pasty a Elmex SENSITIVE zubnej kefky vytvára účinný ochranný a čistiaci systém pre pacientov s odhalenými zubnými krčkami.

Použitie:

Ústnu dutinu vyplachujte ústnou vodou (asi 20 ml) po dobu cca 30 sekúnd ráno a večer po vyčistení zubov. Vypľujte. Po použití ústa nevyplachujte. Neprehĺtajte, nerieďte.V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:

Ústní hygiena - jak na zdravé zuby

Abychom si zachovali zdravé zuby, musíme především dbát na prevenci. Přesto, že klasický zubní kartáček je pro zubní hygienu velmi důležitý, nestačí nám na odstranění celého zubního plaku, který podporuje vznik bakterií a tím i zubního kazu.

Související zboží

CURAPROX CS 3960 super soft , 3 ks

270 Kč

Zubní kartáček středně tvrdý .

kód: P0236

Detail produktu