Masážní lehátka

Profesionální dvoj a třídílné masážní lehátka jsou charakteristické skvělým designem, širokým, dlouhým a pohodlným pracovním povrchem a také neodolatelným vzhledem. Je možné je využít jako statické lehátko v salonu nebo jako jednoduché přenosné lehátko do tašky. Masážní lehátka vyhovují evropským normám, jsou vybaveny certifikáty ES a TÜV.

Dřevěné masážní lehátko

od 4 189 Kč 5 490 Kč

Dvoudílné dřevěné masážní lehátko je charakteristické širokým, dlouhým a pohodlným pracovním povrchem. Je možné jej využít jako statické lehátko v salonu nebo jako jednoduché přenosné lehátko do tašky.

kód: P2201

Detail produktu

Dřevěné masážní lehátko - polohovací

od 4 569 Kč 6 490 Kč

Skládací dřevěné masážní lehátko se dvěma otvory pro obličej je charakteristické širokým, dlouhým a pohodlným pracovním povrchem. Je možné ho využít jako statické lehátko v salonu nebo jako jednoduché přenosné lehátko do tašky.

kód: P2202

Detail produktu

Dřevěné masážní lehátko BALNEA W2D

od 4 595 Kč

Dvoudílné masážní lehátko BALNEA W2D se doporučuje zejména absolventům škol, kteří nechtějí mnoho investovat do masážních stolů nebo se masírování věnují jako svému hobby a nevyužívají lehátko každodenně. Je charakteristické skvělým designem, širokým, dlouhým a pohodlným pracovním povrchem a také neodolatelným vzhledem. Je možné jej využít jako statické lehátko v salonu nebo jako jednoduché přenosné lehátko do tašky .

kód: P1726

Detail produktu

Dřevěné masážní lehátko BALNEA W3D

od 4 960 Kč

Třídílné masážní lehátko BALNEA W3D se doporučuje zejména absolventům škol, kteří nechtějí mnoho investovat do masážních stolů nebo se masírování věnují jako svému hobby a nevyužívají lehátko každodenně. Je charakteristické skvělým designem, širokým, dlouhým a pohodlným pracovním povrchem a také neodolatelným vzhledem. Je možné jej využít jako statické lehátko v salonu nebo jako jednoduché přenosné lehátko do tašky.

kód: P1728

Detail produktu

Dřevěné masážní lehátko CLASSIC 3

6 250 Kč

Masážní lehátko CLASSIC 3 je vyrobeno z kvalitnějších materiálů s vyšším zabezpečením kvality navrženy pro každodenní používání. Charakteristické je skvělým designem, širokým, dlouhým a pohodlným pracovním povrchem a také neodolatelným vzhledem. Je možné jej využít jako statické lehátko v salonu nebo jako jednoduché přenosné lehátko do tašky .

kód: P1727

Detail produktu