Masážní luxusní elektrické křeslo MD - A890 S

Luxusní masážní křeslo s nejnovějšími technologiemi.

Cena s DPH od:
124 695 Kč 131 090 Kč
Cena bez DPH od:
103 054 Kč
DPH:
21.0 %
Kód skupiny:
P2694
Záruka:
24 měsíců
Provedení
Syntetická kůže - černá P2694-03645
8 - 10 týdnů
124 695 Kč 131 090 Kč
ks

Syntetická kůže - hnědá P2694-03644
8 - 10 týdnů
124 695 Kč 131 090 Kč
ks

Syntetická kůže - rose gold P2694-03647
8 - 10 týdnů
124 695 Kč 131 090 Kč
ks

Popis produktu

Nové, luxusní, výjimečné masážní křeslo pro vaši fyzickou a psychickou pohodu má výrazný design, množství funkcí a zlepšení celkové masáže. Toto křeslo Vám nabízí realistickou masáž s kvalitními materiály a jedinečnými funkcemi.

Funkce křesla

 • masážní hlavice s vyhříváním
 • 4D masáž
 • "J" trajektorie - zakřivené kolejnice pro větší rozsah masáže
 • poloha Zero Gravity
 • funkce Save Place pro úsporu místa
 • masáž celého těla včetně krční páteře
 • masáž akupunkturních bodů
 • vzdušní masáž
 • masáž chodidel pomocí rotujících válečků
 • hudobní doprovod
 • inteligentní ovádaní pomocí tabletu

  ​Poloha Zero Gravity dává pocit lehkosti. Křeslo je nakloněné do nejpřirozenější polohy pro masáž. Záda se jemně nakloní a podnožka se zvedne. V této poloze se vaše nohy nacházejí přibližně o 20 cm výš než hlava. Váha těla je rovnoměrně rozložena.

Masážní luxusní elektrické křeslo MD - A890 S

Křeslo má funkci automatického skenu postavy, to znamená že při každém usazení se do jeho polstrované syntetické kůže provede identifikace postavy. Přizpůsobí se tak postavám různého vzrůstu. Tato funkce správně zajistí určení polohy krční páteře, ramen a beder.

Masážní luxusní elektrické křeslo MD - A890 S

Toto masážní křeslo namasíruje vaše tělo od chodidel až po krční páteř za pomoci topných masážních hlavic. Pro harmonii těla i duše jsou funkce křesla inspirovány tradiční čínskou medicínou a masáž je také zaměřena na akupunkturní body. Křeslo má zásadu 12 meridiánů, podle kterých se masírují specifické Meridiány a akupunkturní body. To pomáhá zlepšovat krevní oběh a aktivuje funkce těla, tak aby bylo dosaženo harmonická rovnováha mezi Jin a Jang.

Masážní luxusní elektrické křeslo MD - A890 S

Akupunkturní body

Křeslo svou metodou působí na akupunkturní body. Tyto body ošetří, energie začne opět proudit, tělo se dostává do rovnováhy a zbavuje se tak problémů a bolestí. Pomocí tlaku na tyto body se tak můžete zbavit bolestí krční páteře a zad, ischias, při únavě, bolestech hlavy, potížích dýchacího a trávicího ústrojí, při alergiích, úzkosti, neplodnosti, vysokém či nízkém krevním tlaku nebo při poruchách spánku.

Přehled funkcí, které masážní křeslo nabízí

Masážní luxusní elektrické křeslo MD - A890 S

4D masáž

Masáž je provedena speciálním 4D masážním válečkem. Systém je založen na spolupráci ultra dlouhých křivek kolejnic. Tak může přístroj pracovat na 4D bázi a provádět tak masáž pod více úhly. Masáž se takto stává jedinečnou a originální. Pro výrobu tohoto křesla byl aplikován patentovaný systém použití znalosti čínské medicíny, který je založen na technice rychlého obracení tzv. "Fast reversing technology". Nabízí jedinečnou masáž jako je hnětení, válení, pleskání, shiatsu, rolování a natahování. Tato technika speciální funkce prstu hnětení a zadního zpětného tření je přirozenější a intenzivnější a plně tak nahrazuje lidskou ruku.

Vzduchová masáž

Masážní křeslo nabízí velmi oblíbenou vzduchovou masáž rukou a ramen, která je známá pod pojmem lymfatická. Má za úkol zvýšit činnost lymfy a látkovou výměnu v tkáních. Vzduchová masáž rukou se provádí tlakem vzduchu a pomáhá uvolňovat ztuhlé svalstvo po celé délce ruky až po konečky prstů. Je vhodná pro lidi, kteří tráví hodně času na počítači nebo tráví čas jinou fyzickou prací.

Masážní luxusní elektrické křeslo MD - A890 S

Masážní křeslo používá novou tzv "posuvnou technologii", která zachovává vzdálenost pouhých 8 cm od stěny. Klouže dopředu automaticky po zapnutí, což šetří prostor a vy tak přesto můžete využívat automatické polohování masážního křesla. Takto můžete umístit křeslo i do menších prostor, aniž byste omezili jeho funkcie.Polohovanií křesla je automatické, plynulé, nesekavé a poměrně rychlé. Křeslo řídíme dálkovým ovládáním, které má snadné použití.

Masážní luxusní elektrické křeslo MD - A890 S

Hudební doprovod

Pokud máte možnost použití chytrého telefonu, počítače nebo tabletu můžete křeslo ovládat pomocí Bluetooth.
Celý masážní program tak budete mít ve svých rukou. Připojením přes Bluetooth nebo audio kabel si můžete užívat jedinečnou masáž s poslechem vaší oblíbené hudby, která zklidní vaši duši a uvolní vaše tělo.
Propojte svůj tablet nebo mobilní telefon s masážním křeslem za pomoci mobilní aplikace.

Model - A 890 využívá importován motor s nejspolehlivější kvalitou. Ten se vyznačuje nízkou hlučností a dlouhou životností. Hladina hluku je na úrovni nižší než je 50dB, takže vás při vašem oblíbeném televizním pořadu nebude nic rušit.

Jen na závaznou objednávku. Nelze vrátit do 14 dní.

Technické parametry:

Model MD - A890
Materiál syntetická kůže
Maximálni nosnost 130 kg
Rozsah masáží -mm
Hlučnosť < 50dB
Rozměry v základní poloze dlžka 1600mm - šírka 820mm - výška 1270mm
Rozměry v napolohovaném stavu: dlžka 1900mm - šírka 820mm - 920mm
Hmotnost 159kg
Spotřeba 240W
Spotřeba v pohotovostnom réžime 1W
Napájení AC 120V/220V, 50Hz

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:
Související zboží

Elektricky polohovatelné křeslo MD-39

od 18 708 Kč 19 380 Kč

Pohodlné a luxusní elektricky polohovatelné křeslo se dokonale hodí do každého interiéru.

kód: P2427

Detail produktu