Biointimo Aniontové vložky Intimky

Aniontové vložky hygienické, intimky BIOINTIMO 20ks. Slipové hygienické aniontové vložky nemají vysoce absorpční vrstvu, proto jsou určeny na dny mimo menstruačního cyklu na účinnou prevenci, na podporu léčby, pocit čistoty a svěžesti v intimní hygieně.

Cena s DPH od:
105 Kč
Cena bez DPH od:
87 Kč
DPH:
21.0 %
Kód skupiny:
P2596
Záruka:
24 měsíců
Provedení
20 ks P2596
Na skladě
105 Kč
bal.

Popis produktu

Délka 15,5cm. Balení obsahuje 20ks jednotlivě hygienicky balených aniontových bavlněných denních slipových vložek. Intimní aniontové vložky působí protiplísňově - proti mykóze - a proti zánětům - výtokem z pochvy. Aniontové intimky jsou vysoce preventivně proti infekci pochvy při nošení tanga kalhotek a těsném oblečení (úzké kalhoty).
Aniontové vložky intimky Biointimo zabrání opakovaným infekcím močového ústrojí, jejich nošení si ani nevšimnete. Účinné při hemeroidech, zánětech močového měchýře a močových cest.

Detaily

Proč jsou aniontové vložky BIOINTIMO jiné, lepší než běžné vložky?

Působí antibakteriálně, proti plísní a mykóze. Mají dostatečně velkou aniontovou vrstvu, jsou hemolytické (rychle odvedou a rozkládají červené krvinky dovnitř vložek, kde se mění na bezpečný a nezapáchající gel) působí antibakteriálně, odstraňují záněty a nepříjemný zápach, zlepšují vnitřní sekreci.
Intimní aniontové vložky pro dívky a ženy Biointimo odlišují od běžných vložek a tamponů intimní v mnoha směrech. O tom ani nemluvě, že na své těžké dny aniontové vložky Biointimo jsou tak příjemné, že skoro na ně zapomenete. Nošení je komfortní díky vysoce kvalitním bavlněným vrstvám.

Biointimo aniontové vložky jsou 6 -10 krát bezpečnější než běžné vložky?

Nepřetržitý účinek aniontů v hygienických vložkách - intimky - je až 20 hodin nepřetržitě. Během této doby BIOINTIMO aniontové vložky zabraňují před nežádoucím rozmnožováním bakterií a plísní (mykóza) které způsobují různé záněty. Používáním aniontových slipových vložek BIOINTIMO mezi dvěma menstruačními cykly zabraňujete vzniku zánětů v důsledku oslabené imunity, výtokem jako bílý výtok a hnědý zapáchající výtok bakteriálního původu a dalším nepříjemným zdravotním problémům. Tyto problémy často jsou způsobeny chemickými látkami použité při praní prádla, tedy s aniontovými vložkami zabráníte dotek intimních částí s prádlem.

BIOINTIMO - účinky aniontových vložek na zdraví

  • hemolytický účinek - rychlé rozložení krve a vylučovaných odumřelých tkání - pouze noční a denní vložky
  • 100% ideální komfort
  • pocit maximálního bezpečí a čistoty
  • posílení imunitního systému
  • zvýšení odolnosti proti stresu
  • očištění krve
  • aktivace metabolismu
  • snižování pocitu únavy
  • eliminace nepříjemného zápachu
Pomůže Vám při

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:
Související zboží

BIOINTIMO Anionove hygienické vložky - denní

od 105 Kč

Biointimo anionové vložky denní - menstruační vložky s hemolytickým účinkem pro ty, který v intimní hygieně potřebují i podporu intimního zdraví.

kód: P2594

Detail produktu

Probiotické tampóny ELLEN Normal 12 ks

270 Kč

Probiotické tampóny ellen poskytují bezpečnou, diskrétní a hygienickou ochranu.

kód: P2834

Detail produktu

Probiotické tampóny ELLEN Mini 14 ks

290 Kč

Probiotické tampóny ellen poskytují bezpečnou, diskrétní a hygienickou ochranu.

kód: P2833

Detail produktu