Fixace rukou a nohou
Kód produktu: P2530
Fixace rukou a nohou se smyčkou na upevnění na postel.
Trochu jsem se bál, některé recenze nebyly ohledně komunikace a délky doručení kladné, ale rešerší a hlavně po poradě s chatGPT jsem zboží objednal a dopředu zaplatil, bylo to několik věcí a byl jsem potěšen, že vše proběhlo rychle a profesionálně, zboží perfektně zabalené došlo během tří dnů do boxu, kam jsem chtěl, jsrm spokojený a znovu si zde něco beze strachu objednám, moje zkušenost byla velmi pozitivní
Fixace pro ruce a nohy se smyčkou vyrobena z pevné tkaniny příjemné na dotek těla. Dlouhý bílý pás se upevňuje na postel nebo pod postel, aby pacient nehýbal rukou, například během infuze.
Využívá se především v nemocničních nebo sociálních zařízeních, domovech důchodců, ale i doma, když je možné to připevnit k posteli.
Balení
- 2 ks.
Žebřík na postel
Žebřík pomáhá pacientům upoutaným na lůžko vstát a sedět na posteli.
P2065
Hrazda na postel
Hrazda s kovovou konstrukcí s výškově nastavitelným popruhem.
P2503
Kartáč na vlasy s prodlouženou rukojetí
Speciální kartáč na vlasy se zahnutou rukojetí je vhodná pro lidi s omezenou pohyblivostí zápěstí, lokte nebo ramene.
P1855
Emitná miska, 26 cm
Miska na položení čistých nebo použitých zdravotnických prostředků nebo nástrojů.
P0800
Elektrická polohovací postel COMFORT
Elektrická polohovací postel COMFORT poskytuje uživatelům optimální nezávislost a svobodu pohybu.
P2782