Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Therapy Air Ion je účinná čistička vzduchu, která nemá žádné vedlejší účinky. Představuje nejefektivnější řešení čištění vzduchu. Eliminuje problémy spojené s moderním životním stylem a životním prostředím, důsledky kterých jsou onemocnění jako chronické chřipkové stavy, alergie, onemocnění dýchacího ústrojí, onemocnění cévního systému nebo rakovinné onemocnění.

Cena s DPH:
20 635 Kč 35 699 Kč
Jed. cena:
20 635 Kč / ks
Cena bez DPH:
17 054 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
2 týdny
Kód produktu:
P2043
Záruka:
24 měsíců
Značka:
-42% tip na dárek
Popis produktu

Therapy Air Ion představuje novou technologii čištění vzduchu. Je to stylový, technický, multifunkční a snadno ovladatelný přístroj napodubňujúci přírodní pochody, čímž umožňuje vychutnávat si čistý vzduch jako v lese, všude kolem vás. Dokonale se hodí do domácnosti i do kanceláře a je neodmyslitelnou pomůckou v boji proti alergiím nebo astmatu. Totéž platí i pro pracovní prostředí, veřejné prostranství, restaurace, tělocvičny, kina a všechna místa, na kterých se lidé shromažďují, žijí, jedí a pracují. Přístroj je ideální především pro vaši domácnost, kde vy a vaše rodina trávíte většinu svého času.

Přístroj pracuje na principu filtrace, čistí vzduch a obohacuje ho zápornými ionty. Činnost bezporuchového filtračního systému zefektivňují vlastnosti vysílaných záporných iontů.

Účinné zařízení tvoří: pětistupňový filtrační systém a generátor záporných iontů.

1. ANTISTATICKÝ FILTR:Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Odstraňuje větší částečky prachu, plísní, vlasů, šupin, chlupů ze zvířat atd. Čištění předního antistatického filtru je jednou za 2 - 4 týdny, na odstranění prachu z filtru použijte parní čistič.

2. ANTIBAKTERIÁLNÍ FILTR: Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Odstraňuje všechny zbývající malé částečky prachu, bakterie větší než 1 mikron, pyl atd. a zároveň chráni HEPA filtr umístěný hned vedle něj. Výměna filtru je jednou za 4 - 6 měsíců.

3. HEPA FILTR:Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Eliminuje nejmenší částečky prachu a tabákového kouře a antibakteriální thiabendazol (organická antibakteriální sloučenina) odstraňuje bacily, plísňové spóry a mikroby, čímž zabraňuje riziku infekce. Výměna filtru je jednou za 12 - 24 měsíců.

4. ANTIALERGÉNNÍ FILTR:Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Je směs stříbra, apatitu (minerál) a antibakteriálního činidla, která je zvláště účinná proti bakterii legionella (Legionella bacillus), mimořádně nebezpečné pro miminka. Filtr obsahuje extrakt z listů ginkgo biloba, které se účinně používají při astmatu, nemocech plic a problémech s oběhovým systémem, jakož i na odstranění příčin alergií, virů chřipky a bakterií. Výměna filtru je jednou za 6 - 12 měsíců.

5. UHLÍKOVÝ FILTR: Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Eliminuje nepříjemné pachy z jídel, jedovatých plynů a další nepříjemné pachy díky vysokým absorpčním vlastnostem. Výměna filtru je jednou za 12 - 24 měsíců.

Všechny filtry jsou umístěny ve speciálním pouzdře a společně tvoří jeden komponent. Zabírají málo místa a dají se jednoduše vyměnit. Všechny látky znečišťující ovzduší se eliminují průchodem vzduchu přes 5 filtrů, které působí jako nepropustné bariéry. Tyto speciální filtry nepropouštějí znečišťující látky a vypouštějí jen zcela čistý vzduch. Očištěný vzduch vstupuje do modulu se zabudovaným iontovým generátorem, kde se obohacuje zápornými ionty.

Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Tichý a účinný přístroj sestává z důmyslných mechanismů a speciálních individuálních komponent, které umožňují jeho velmi jednoduchý provoz:

  • ventilátor nasaje vzduch z místnosti a odvede ho do filtračního systému,
  • očištěný vzduch pak prochází generátorem záporných iontů, kde se obohacuje o záporné ionty,
  • když je koncentrace záporných iontů dostatečně vysoká, záporné ionty a pozitivně nabitý prach a mikrobiologické částečky létající v ovzduší se vzájemně přitahují,
  • prachové částečky se stanou těžšími a než padnou na zem je zcela eliminuje filtrační systém Therapy Air Ion,
  • očištěný vzduch je pak odveden do okolní atmosféry.
  • Během chodu Therapy Air Ion se proces neustále opakuje s mimořádně pozitivními výsledky.

Protialergický ochranný Ag filter

Ag/apatit, antimikrobiální látka je netkaná rohož na odstranění bakterií a bacilů legionella, které jsou nebezpečné zejména pro děti. Extrakt z listu ginkgo biloba se zpracovává uvnitř tělesa přístroje, čímž se eliminují alergenní materiály, chřipkové viry a bakterie.

Technické parametry

Výkon 328 m3/h
Hlučnost min. 21 - 46 dB
Rozměry 544 x 181 x 510 mm
Hmotnost 8,8 kg

Výhody čističky


Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:

Co si koupit do domácnosti?! Čističku vzduchu nebo germicidní zářič?!

Čističky vzduchu neslouží jen alergikům, astmatikům a jejich potřebám, ale jsou vhodné i pro lidi bez alergie, těhotné ženy nebo děti s oslabeným imunitním systémem. Germidicní zářiče dokáží vzduch dezinfikovat pomocí ultrafialového záření tedy umělého záření z UV dvěma způsoby a to na přímé nebo nepřímé ozařování místnosti. Oba přístroje jsou vysoké kvality, které mají své využití v místnostech kde je nezbytné dezinfikovat ovzduší ať už jde o malé nebo velké místnosti jakými jsou domácnosti, úřední pracoviště, zdravotnické instituce.

Související zboží

Kyslíkový koncentrátor s funkcí inhalátoru 8F – 3AW

31 445 Kč

Účinný a velmi kvalitní kyslíkový koncentrátor ve vysoké míře přispívá k léčbě závažných onemocnění.

kód: P2378

Detail produktu

Domácí CRP test

350 Kč

Domácí CRP test pomáhá odhalit původce infekce a zabrání neodůvodněnému užití antibiotik.

kód: P2422

Detail produktu

Náhradní filtry k čističce vzduchu - Therapy Air Ion

4 105 Kč

Tyto speciální filtry nepropouštějí znečišťující látky a vypouštějí jen zcela čistý vzduch .

kód: P2196

Detail produktu

Domácí solná jeskyně Salin S2

2 450 Kč

Patentovaný výrobek, který blahodárně očišťuje celý systém dýchacích cest od patogenních organismů, alergenů, nánosů smogu a jemného prachu tak charakteristického pro současné životní prostředí.

kód: P2330

Detail produktu

Čistička vzduchu - Pegasus

od 5 490 Kč

Čistička vzduchu je stvořená pro moderní kanceláře. Švýcarští designéři se při jejím vývoji soustředili na potřeby lidí, kteří tráví v kancelářích více než třetinu dne.

kód: P2739

Detail produktu

Kyslíkový koncentrátor pro domácí použití

od 18 500 Kč 27 301 Kč

Účinný a velmi kvalitní kyslíkový koncentrátor ve vysoké míře přispívá k léčbě závažných onemocnění.

kód: P2384

Detail produktu