Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Therapy Air Ion je účinná čistička vzduchu, která nemá žádné vedlejší účinky. Představuje nejefektivnější řešení čištění vzduchu. Eliminuje problémy spojené s moderním životním stylem a životním prostředím, důsledky kterých jsou onemocnění jako chronické chřipkové stavy, alergie, onemocnění dýchacího ústrojí, onemocnění cévního systému nebo rakovinné onemocnění.

Cena s DPH:
20 635 Kč 35 699 Kč
Jed. cena:
20 635 Kč / ks
Cena bez DPH:
17 054 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
do 24hod.
Kód produktu:
P2043
Záruka:
24 měsíců
Značka:
-42% tip na dárek
Popis produktu

Therapy Air Ion představuje novou technologii čištění vzduchu. Je to stylový, technický, multifunkční a snadno ovladatelný přístroj napodubňujúci přírodní pochody, čímž umožňuje vychutnávat si čistý vzduch jako v lese, všude kolem vás. Dokonale se hodí do domácnosti i do kanceláře a je neodmyslitelnou pomůckou v boji proti alergiím nebo astmatu. Totéž platí i pro pracovní prostředí, veřejné prostranství, restaurace, tělocvičny, kina a všechna místa, na kterých se lidé shromažďují, žijí, jedí a pracují. Přístroj je ideální především pro vaši domácnost, kde vy a vaše rodina trávíte většinu svého času.

Přístroj pracuje na principu filtrace, čistí vzduch a obohacuje ho zápornými ionty. Činnost bezporuchového filtračního systému zefektivňují vlastnosti vysílaných záporných iontů.

Účinné zařízení tvoří: pětistupňový filtrační systém a generátor záporných iontů.

1. ANTISTATICKÝ FILTR:Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Odstraňuje větší částečky prachu, plísní, vlasů, šupin, chlupů ze zvířat atd. Čištění předního antistatického filtru je jednou za 2 - 4 týdny, na odstranění prachu z filtru použijte parní čistič.

2. ANTIBAKTERIÁLNÍ FILTR: Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Odstraňuje všechny zbývající malé částečky prachu, bakterie větší než 1 mikron, pyl atd. a zároveň chráni HEPA filtr umístěný hned vedle něj. Výměna filtru je jednou za 4 - 6 měsíců.

3. HEPA FILTR:Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Eliminuje nejmenší částečky prachu a tabákového kouře a antibakteriální thiabendazol (organická antibakteriální sloučenina) odstraňuje bacily, plísňové spóry a mikroby, čímž zabraňuje riziku infekce. Výměna filtru je jednou za 12 - 24 měsíců.

4. ANTIALERGÉNNÍ FILTR:Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Je směs stříbra, apatitu (minerál) a antibakteriálního činidla, která je zvláště účinná proti bakterii legionella (Legionella bacillus), mimořádně nebezpečné pro miminka. Filtr obsahuje extrakt z listů ginkgo biloba, které se účinně používají při astmatu, nemocech plic a problémech s oběhovým systémem, jakož i na odstranění příčin alergií, virů chřipky a bakterií. Výměna filtru je jednou za 6 - 12 měsíců.

5. UHLÍKOVÝ FILTR: Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Eliminuje nepříjemné pachy z jídel, jedovatých plynů a další nepříjemné pachy díky vysokým absorpčním vlastnostem. Výměna filtru je jednou za 12 - 24 měsíců.

Všechny filtry jsou umístěny ve speciálním pouzdře a společně tvoří jeden komponent. Zabírají málo místa a dají se jednoduše vyměnit. Všechny látky znečišťující ovzduší se eliminují průchodem vzduchu přes 5 filtrů, které působí jako nepropustné bariéry. Tyto speciální filtry nepropouštějí znečišťující látky a vypouštějí jen zcela čistý vzduch. Očištěný vzduch vstupuje do modulu se zabudovaným iontovým generátorem, kde se obohacuje zápornými ionty.

Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Tichý a účinný přístroj sestává z důmyslných mechanismů a speciálních individuálních komponent, které umožňují jeho velmi jednoduchý provoz:

  • ventilátor nasaje vzduch z místnosti a odvede ho do filtračního systému,
  • očištěný vzduch pak prochází generátorem záporných iontů, kde se obohacuje o záporné ionty,
  • když je koncentrace záporných iontů dostatečně vysoká, záporné ionty a pozitivně nabitý prach a mikrobiologické částečky létající v ovzduší se vzájemně přitahují,
  • prachové částečky se stanou těžšími a než padnou na zem je zcela eliminuje filtrační systém Therapy Air Ion,
  • očištěný vzduch je pak odveden do okolní atmosféry.
  • Během chodu Therapy Air Ion se proces neustále opakuje s mimořádně pozitivními výsledky.

Protialergický ochranný Ag filter

Ag/apatit, antimikrobiální látka je netkaná rohož na odstranění bakterií a bacilů legionella, které jsou nebezpečné zejména pro děti. Extrakt z listu ginkgo biloba se zpracovává uvnitř tělesa přístroje, čímž se eliminují alergenní materiály, chřipkové viry a bakterie.

Technické parametry

Výkon 328 m3/h
Hlučnost min. 21 - 46 dB
Rozměry 544 x 181 x 510 mm
Hmotnost 8,8 kg

Výhody čističky


Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Pomůže Vám při

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:

Co si koupit do domácnosti?! Čističku vzduchu nebo germicidní zářič?!

Čističky vzduchu neslouží jen alergikům, astmatikům a jejich potřebám, ale jsou vhodné i pro lidi bez alergie, těhotné ženy nebo děti s oslabeným imunitním systémem. Germidicní zářiče dokáží vzduch dezinfikovat pomocí ultrafialového záření tedy umělého záření z UV dvěma způsoby a to na přímé nebo nepřímé ozařování místnosti. Oba přístroje jsou vysoké kvality, které mají své využití v místnostech kde je nezbytné dezinfikovat ovzduší ať už jde o malé nebo velké místnosti jakými jsou domácnosti, úřední pracoviště, zdravotnické instituce.

Související zboží

Kapesní antibakteriální gel do kabelky Sanidermal, 30 ml

26 Kč 92 Kč

Praktický kapesní rychle působící dezinfekční gel na dezinfekci rukou.

kód: P3157

Detail produktu

Kyslíkový koncentrátor pro domácí použití

od 14 720 Kč 27 301 Kč

Účinný a velmi kvalitní kyslíkový koncentrátor ve vysoké míře přispívá k léčbě závažných onemocnění.

kód: P2384

Detail produktu

Kompresorový inhalátor - Yuwell 405B

1 299 Kč 1 859 Kč

Tento kvalitní inhalátor se používá při potížích a nemocech dýchacích cest, astmatu, bronchitidy, alergie apod.

kód: P2412

Detail produktu

Náhradní vysokokapacitní AOCTM filtr k čističce vzduchu WINIX T1 SMART

3 690 Kč

Náhradní vysokokapacitní AOCTM filtr s aktivním uhlím.

kód: P2734

Detail produktu

Domácí CRP test

375 Kč

Domácí CRP test pomáhá odhalit původce infekce a zabrání neodůvodněnému užití antibiotik.

kód: P2422

Detail produktu

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Pelo U14 s dezinfekcí Nanosilver Desinfekt 5 l

2 075 Kč

Digitální zvlhčovač vzduchu s ekologickou dezinfekcí na efektivní čištění vzduchu suchou mlhou.

kód: P3352

Detail produktu