Zdravotní ortopedické matrace

Vysoce kvalitní zdravotní ortopedické matrace zajišťují zdravý a kvalitní odpočinek. Plně se dokáží přizpůsobit Vašemu tělu a během spánku udržují páteř v přirozené poloze. Základ ortopedických matrací zaručuje dlouhou životnost a jeho zdravotní nezávadnost. Materiál je prodyšný, nealergenní a hygieničnost použitého materiálu ocení alergici i astmatici. V naší nabídce můžete najít různé typy zdravotních ortopedických matrací.

Zdravotní ortopedická matrace - dětský + dárek

od 2 190 Kč

Pohodlný spánek s ortopedickým matrací pro děti . Matrace má snímatelný , nepromokavý , prodyšný potah s pěkným dětským , plastickým vzorem.

kód: P1875

Detail produktu

Zdravotní ortopedická matrace - Klasik + dárek

od 3 100 Kč

Pohodlnější spánek se zdravotním ortopedickým matrací, který se dokáže perfektně přizpůsobit Vašemu tělu, během spánku udržuje páteř v přirozené poloze .

kód: P1865

Detail produktu

Zdravotní ortopedická matrace + dárek

od 5 240 Kč

Užijte si zdravý a kvalitní spánek s ortopedickým zdravotním matrací, který je určen především pro sportovce a lidi, kteří jsou fyzicky a kondičně namáhání, ale i pro běžné uživatele.

kód: P1868

Detail produktu

Zdravotní ortopedická matrace s paměťovou pěnou + dárek

od 8 170 Kč

Pohodlný a kvalitní spánek s ortopedickým matrací , který má vynikající vlastnosti elasticity, tvarové stálosti a je garantem dlouhé životnosti .

kód: P1884

Detail produktu