Fixace rukou a nohou
Kód produktu: P2530
Fixace rukou a nohou se smyčkou na upevnění na postel.
Obchod UNIZDRAV je vynikající obchod. Jsem nesmírně spokojena a už po několikráte si v tomto obchodě objednávám zboží. Objednané zboží je vždy bezchybně zabaleno a vyexpedováno v co nejkratší době. Je tu záruka, že objednané zboží bude doručeno v pořádku. Touto cestou bych ráda poděkovala zaměstnancům tohoto obchodu.
Fixace pro ruce a nohy se smyčkou vyrobena z pevné tkaniny příjemné na dotek těla. Dlouhý bílý pás se upevňuje na postel nebo pod postel, aby pacient nehýbal rukou, například během infuze.
Využívá se především v nemocničních nebo sociálních zařízeních, domovech důchodců, ale i doma, když je možné to připevnit k posteli.
Balení
- 2 ks.
Hrazda pod postel
Hrazda se skládacím základem, která se umísťuje za čelo postele.
P2504
Hřeben s prodlouženou rukojetí
Speciální hřeben se zahnutou rukojetí je vhodný pro lidi s omezenou pohyblivostí zápěstí, lokte nebo ramene.
P1854
Antidekubitní podložka paty
Slouží jako pomůcka zabraňující vzniku proleženin u dlouhodobě ležících pacientů.
P3078
Elektrická polohovací postel COMFORT
Elektrická polohovací postel COMFORT poskytuje uživatelům optimální nezávislost a svobodu pohybu.
P2782