Pár rad a typů jak na krevní tlak

Pár rad a typů jak na krevní tlak

S nemocemi srdce a krevního tlaku se netřeba zahrávat . V tomto článku si přečtete pár rad a typů na vysoký a nízký krevní tlak .

Pár rad a tipů jak na vysoký a nízký tlak

VYSOKÝ KREVNÍTLAK

Doporučujeme pít obden čaj z kmínu. Na jeden šálek vody dáme 1KL kmínu a vaříme 8 minut. Pomáhá i koupel rukou v odvaru z kmínu. 3 / 4L vody a 3PL kmínu vaříme 8 minut. Přidáme 2 stroužky česneku a už nevaříme. Vyluhujeme 10 minut a potom v odvaru koupeme ruky. Opakujeme 4 dny.
Krevní tlak zvýší i obyčejná kuchyňská sůl. Nezapomeňte často pít a ne až tehdy, když váš organismus si ptá vodu.
Tlak můžete ovlivnit i některými potravinami. Největší úspěch celer. Vhodnější je řapíkatý a měli byste jej konzumovat za syrova. Ideální je odšťavnit ho a smíchat is jinou zeleninovou šťávou. Dopřejte si ho obden. Z ovoce to vyhrávají banány. Pro vysoký tlak jsou ideální i broskve, meloun, pomeranče a švestky.


NÍZKY KREVNÍ TLAK

Při závratě si překřižte nohy ve stoje nebo se na chvíli dejte do dřepu.
V létě ve vedrech se stává že tlak rychleji a častěji klesá. Osvěžte se chladnějším lázním. Čokoláda snižuje krevní tlak, platí to však jen pro hořkou čokoládu, protože za snížením stojí látky z kakaa. Pozitivní vliv také rozmarýn.


MIMOŘÁDNĚ ZVLÁŠTNÍ ROSTLINA

Jmelí skutečně lze považovat za kouzelnou bylinu, protože jednak snižuje vysoký krevní tlak, ale na druhé straně nízký krevní tlak zvyšuje. Řečeno jednou větou - je léty ověřené na srdce a krevní oběh.

Najdete v eshopu

Tlakoměr 32709 s pediatrickou manžetou

820 Kč

Klasický tlakoměr s ABS manometrem a balónkem .

kód: P1242

Detail produktu

Prstenový oxymetr 3v1

3 660 Kč

Prstenový oxymetr na inteligentní a kontinuální monitorování saturace kyslíka v krvi, tepové frekvence, jako i vaši pohybové aktivity.

kód: P3382

Detail produktu

Tlakoměr Riester RI - SAN 32715

1 819 Kč

Vysoce kvalitní Manometrický tlakoměr s ergonomicky tvarovanou rukojetí a kalibrovanou manžetou na suchý zip .

kód: P1548

Detail produktu