Korektor silikonový tělový
Kód skupiny: P0921
Gelový korektor odděluje prsty na nohou, chrání je před odřeninami, rovná jejich a koriguje vybočený palec.
Trochu jsem se bál, některé recenze nebyly ohledně komunikace a délky doručení kladné, ale rešerší a hlavně po poradě s chatGPT jsem zboží objednal a dopředu zaplatil, bylo to několik věcí a byl jsem potěšen, že vše proběhlo rychle a profesionálně, zboží perfektně zabalené došlo během tří dnů do boxu, kam jsem chtěl, jsrm spokojený a znovu si zde něco beze strachu objednám, moje zkušenost byla velmi pozitivní
Korektor silikonový tělový ze silikonového gelu slouží především jako oddělovač prstů na nohou při problémech vbočený palec či meziprstních mykóze. Chrání prsty před odřeninami, rovná jejich a koriguje vybočený palec. Jeho fixace je zvýhodněná oboustranným překrytím nahoře i dole.
Nosí se měkce, pohodlně, netlačí a má velmi dobré antibakteriální účinky. Obsahuje minerální olej na změkčení kůže a otlaků.
Výrobek je vysoce kvalitní a splňuje nejnáročnější kritéria hygieny nohou.
Způsob použití
- malý korektor se vkládá mezi malé prsty na nohou
- velký korektor se vkladá mezi palec a prst na noze
- vhodný pro každodenní použití
- udržuje se jednoduše pomocí omytí mýdlem ve vlažné vodě
Materiál
- protetický gel – silikón
Balení
- 1 kus
Podpatěnka fix na ostruhy Heelmed, 2 ks
Podpatěnky pro použití při problémech s ostruhou patní kosti.
P0952
Podpora prstů kožená, 2 ks
Pomůcka vhodná pro kladívkové prsty na zajištění roztažení stlačených prstů a zlepšení jejich vyrovnání.
P1518
Chránič a korektor hallux valgus – gélový
Kombinace gelového korektoru a chrániče hallux valgus řeší problémy a bolestivost vbočeného palce.
P1536
Korektor silikonový úzký, 2 ks
Úzký korektor na pohodlné oddělení prstů při problémech s odřeninami, mozoly či otlaky.
P1507