Dětský batoh Affenzahn velký kamarád - Slon Elias

Roztomilý dětský batůžek v podobě zvířátka, se okamžitě stane miláčkem ale i výchovní i vzdělávací hračkou Vašich děti.

Cena s DPH:
1 400 Kč
Jed. cena:
1 400 Kč / ks
Cena bez DPH:
1 157 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
2 - 3 dnů
Kód produktu:
P2830
Záruka:
24 měsíců
Popis produktu

Affenzahn velký kamarád, je nejen krásný dětský batoh, ale i edukační hračka, kterou si Vaše děťátko ihned oblíbí. Batoh v podobě zvířátka se okamžitě stane miláčkem i praktickým doplňkem.

Dětský batoh Affenzahn velký kamarád - Slon Elias

Díky roztomilým detailům si děti rozvíjejí jemnou motoriku a nikdy se nenudí. Mohou vytáhnout jazyk, hledat tajné kapsy zakrýt očko nebo se bavit s pohyblivými rukojeťmi.

Je velmi lehký, pohodlný a byl navržen týmem odborníků, takže se nemusíte strachovat o bezpečnost Vašich ratolesti. Vyroben je z kvalitních materiálů, které jsou certifikované, odolné a nepromokavé.

Na zadní části batohů,  jsou použity příjemné měkké materiály, které díky prodyšnosti zajistí, aby se Vaše deti nepotily. Maximální komfort dítěte podpoří nastavitelné měkké ramenní popruhy a předělená kapsa, pomůže udržet v batohu  průhlednost a pořádek.

Dětský batoh Affenzahn velký kamarád - Slon Elias

Affenzahn batoh má také zesílené poutko, ideální pro zavěšení na háček věšáku doma nebo ve školce. Výška hrudního popruhu je také nastavitelná, takže zůstane pevně připevněn na ramenou ditěte. Díky reflexním prvkem, budou Vaše děti v bezpečí a viditelné i ve tmě.

Technické parametry:

Váha 420 g
Objem 8 l
Rozměry (šířka x hloubka x délka) 20 x 12 x 31 cm

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:
Související zboží

Dětský batoh Affenzahn velký kamarád - Panda Paul

1 400 Kč

Roztomilý dětský batůžek v podobe zvířátka, se okamžitě stane miláčkem ale i výchovnou i vzdělávací hračkou Vašich dětí.

kód: P2829

Detail produktu