Vyhřívací polštář - do mikrovlnky

Vyhřívací polštář s rašelinou uvnitř slouží k uvolnění Vašeho těla.

Cena s DPH:
405 Kč
Jed. cena:
405 Kč / ks
Cena bez DPH:
335 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
2 týdny
Kód produktu:
P0908
Záruka:
24 měsíců
Popis produktu

Vyhřívací polštář do mikrovlnky s rašelinovou náplní je patentovaný medicínský produkt. Používá se při bolestech páteře, nataženém svalstvu, ztuhlém krku, artróze, bolestech žlučníku a jater. Je vhodný také na žaludeční a střevní potíže, gynekologické bolesti či ischiasu. Pomáhá k prokrvení a uvolňuje svalstvo.

Způsob použití:

Polštář se může zahřívat v mikrovlnné troubě přibližně na 2 - 3 minuty při max. 600 Wattech. Nesmí se nechávat v mikrovlnce déle než je předepsaný čas, protože může dojít k jeho poškození.

Další alternativou ohřívání polštáře je v pečicí troubě na talíři maximálně 15 minut při teplotě do 120 ° C bez předehřívání trouby.

Polštář možná i zchladit v mrazničce na 2 hodiny při max. teplotě -10 ° C, a použít na různé stavy, které vyžadují zchlazení organismu (uštknutí, infekce ...).

Terapie:

Při teplotě 40 - 43 ° C se svalstvo uvolní a regenerační schopnost organismu se zvyšuje. Zvýšené prokrvení povzbudí látkovou výměnu a podpoří přirozený proces léčení.

Chlad tlumí různé záněty, protože snížená tělesná teplota zpomaluje aktivitu zánětlivých mediátorů. Při terapii chladem nejprve zareagují cévy a svalstvo se natáhne, čímž se sníží citlivost na bolest. Pomáhá při bolestech hlavy, migréně, horečce nebo modřinách.

Pokyny:

  • Před použitím opatrně vyzkoušet rukou či polštář není příliš horký nebo ledový. Abyste zabránili možným reakcím na horko nebo chlad, zabalte ho do utěrky.
  • Není vhodný pro děti do 3 let a pro osoby přecitlivělé na teplo.
  • Nepoužívejte ho při arteriálních formách prokrvení a Raynaud-syndromu, také při užívání léků proti bolesti.

Rozměry:

  • 22,5 cm x 18,5 cm

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:
Související zboží

Biolampa Bioptron MedAll + Oxy sprej

21 320 Kč 25 159 Kč

Absolutně bezpečná, velmi výkonná a zároveň jemná biolampa Medall se stylovým designem je určena pro všestranné použití. Umožňuje pohodlné ošetření celého Vašeho těla, může být kdekoliv a kdykoliv naprogramována díky integrovanému časovači.

kód: P1740

Detail produktu

Horské slunce SCHOTT 834

3 399 Kč

Vyhřívací pomůcka určená na obličej a dekolt s pamětí pro 4 lidi.

kód: P1554

Detail produktu

Relaxační gelové brýle

150 Kč

Gelové relaxační brýle jsou pohotová a účelová pomůcka pro zmírnění bolestí hlavy, migrény a relaxaci. Doporučujeme po operaci očních víček.

kód: P2588

Detail produktu

Walmark ZINEK 15 mg, 30 tablet

85 Kč

Výživový doplněk na správné fungování imunitního systému .

kód: P1964

Detail produktu