Antibakteriální gel na ruce s 96,1% alkoholu
Antibakteriální gel na ruce s 96,1% alkoholu, aloe vera a vitamínem E pro příjemný pocit čistých a voňavých rukou.
Antibakteriální gel na ruce s obsahem 96,1 % alkoholu zajistí rychlou a kvalitní dezinfekci rukou kdykoliv a kdekoliv. Gel není nutné oplachovat, proto ho využijete při cestování, doma i v práci. Složení s aloe vera a vitamínem E příjemně voní a ruce navíc vyživuje a regeneruje.
Výhodou tohoto dezinfekčního gelu je též praktické balení a to, že na vyčištění rukou stačí použít pouze malé množství. Krom toho má nelepivou konzistenci, která na rukách nezanechává nepříjemný pocit.
Složení: aqua, alcohol denat., acrylates copolymer, PEG-40 hydrogenated castrol oil, triethanolamine, tocopheryl acetate, aloe barbadebis, leaft extract, parfum, phenoxyetanol
Balení
- 50 ml
Biocidní přípravky používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace o produktu.
V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.
Stojan bílý na dezinfekci rukou, bez dezinfekce, 100 cm
Univerzální kovový stojan na upevnění dezinfekčních prostředků na ruce před vstupem do provozoven.
kód: P3232
Univerzální dezinfekční prostředek DEZIMAX, 500 ml
Univerzální dezinfekční přípravek na bázi alkoholu na dezinfekci rukou, předmětů i povrchů.
kód: P3204
Antibakteriální emulze na ruce, 200 ml
Rychlopůsobící antibakteriální emulze na ruce s 96 % alkoholu na rychlou dezinfekci rukou.
kód: P3171
Dezinfekční gel na ruce Instant Hand Sanitizer, 1 l
Dezinfekční přípravek na rychlou dezinfekci rukou s účinkem až 99,99 %.
kód: P3329
Dezinfekční roztok Dezinfectol IMUNA, 5l
Dezinfekční roztok s biocídním účinkem už po 30 sekundách na rychlou dezinfekci rukou.
kód: P3184
Dezinfekce na povrchy Dezinfectol SURFACE, 1 l
Dezinfekční roztok s etanolem na rychlou dezinfekci povrchů a nástrojů.
kód: P3207