Digitální teploměr

Digitální teploměr pro měření tělesné teploty.

Cena s DPH:
186 Kč
Jed. cena:
186 Kč / ks
Cena bez DPH:
154 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
do 24hod.
Kód produktu:
P2522
Záruka:
24 měsíců
Popis produktu

Digitální teploměr je díky nové moderní technologii pro zrychlené měření velmi rychlý a přesný. Doba měření je 30 vteřin.

Tělesná teplota: může se pohybovat od 36,1 ° C - 37,2 ° C. Normální teplota je 37,0 ° C. Zatímco orální teplota se řídí pokyny již popsanými, rektální teplota je obvykle o 0,5 ° C vyšší. Naopak axilární teplota bude 0,5 ° C nižší.

Teploměr má velký LCD displej JUMBO a paměť na zachování poslední naměřené hodnoty. Po několika minutách se sám automaticky vypne.

Použití

Zapněte teploměr pomocí tlačítka On / Off, po spuštění zapípá a na displeji se zobrazí poslední naměřená hodnota a pak teplota Autotest. Zobrazí se také Lo ° a symbol ° C, který bude blikat. Teploměr začne měřit, jakmile bude vystaven tělesnému teplu, asi po 30 vteřinách se měření skončí, na což upozorní zvukový signál. Vypíná se tlačítkem On / Off nebo automaticky po krátké chvíli.

Metody měření

Orální teplota: Umístěte hrot sondy teploměru pod jazyk tak blízko, jak se dá k největšímu zdroji tepla (k váčku). Zavřete ústa a pravidelně dýchejte nosem.

Podpažní teplota: Teploměr umístěte pod paži tak, aby se jeho hrot dotýkal kůže. Držte teploměr paralalne k tělu a umístěte ruku na hruď, tedy špička ruce se dotýká lopatky pod ramenem. To zaručí, že sonda není ovlivněna vzduchem v místnosti.

Rektální teplota: tato teplota se měří tehdy, není-li možné změřit tělesnou teplotu v ústech nebo pod paží. Sonda by měla být vložena maximálně do 1 - 2 cm.

Technické parametry

Délka 13,9 cm
Šířka 2,3 cm
Výška 1,3 cm
Hmotnost 11,8 g s bateriemi
Jednotky meření °C alebo °F
Rozsah meření 32 °C - 42 °C
Rozlišení displeje 0,1 °C
Paměť poslední naměřená hodnota
Baterie jedna 1.5 DC
Životnost baterie cca. 200 hodin

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:
Související zboží

Fytopharma Tatranská průdušková směs 20x1g

56 Kč

Průduškový bylinný čas působí při nachlazení, kašli a chřipkových onemocněních, napomáhá při uvolnění dýchacích cest a vykašlávání.

kód: P1885

Detail produktu

Bezkontaktní infračervený teploměr Contec TP500

660 Kč 1 185 Kč

Bezdotykový teploměr vhodný i do extrémních podmínek zaručí přesný výsledek za méně než sekundu, a to s přesností na 0,1 ° C.

kód: P3304

Detail produktu

Terezia Hemo Plus + kyselina listová 60 kapslí

349 Kč

Hemo plus, kyselina listová a vitamin C přispívají k normální činnosti nervové soustavy a podpoře imunitního systému.

kód: P1991

Detail produktu

Digitální dětský teploměr – Thermoval rapid

od 210 Kč

Dětský teploměr Thermoval rapid se vyznačuje velmi rychlým měřením teploty v délce 6 – 40 sekund. Má také extra velký a přehledný displej.

kód: P1252

Detail produktu