Glukometr - Contour plus ONE set

Glukometr Contour Plus One s mobilní aplikací je určen pro měření obsahu glukózy v krvi.

Cena s DPH:
481 Kč 535 Kč
Jed. cena:
481 Kč / ks
Cena bez DPH:
398 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
do 24hod.
Kód produktu:
P2892
Záruka:
24 měsíců
-10% novinka tip na dárek
Video zboží
Popis produktu

Contour Plus One je moderní, mimořádně přesný glukometr, je možné si přes smartphone stáhnout aplikaci contour Diabetes, do které se zaznamenají všechny naměřené hodnoty glykémie (krevního cukru).

Glukometr Contour Plus One má zabudovanou světelnou signalizaci Smartlight, která poskytne okamžitou zpětnou vazbu na základě naměřené hladiny cukru v krvi. Glukometr je kompatibilní s testovacími proužky Contour Plus, v případě, že dojde k nedostatečnému naplnění testovacího proužku, glukometr Vás na to upozorní a měření můžete zopakovat do 60 sekund. Měření je spolehlivější a jednodušší, protože se nevyžaduje kódování glukometru. Je automaticky kódovaný testovacími proužky.

Tento přístroj můžete používat samostatně, nebo s aplikací Contour Diabetes (stáhnete si ji zdarma přes smartphone v obchodech AppStore a Google Play). Díky propojení glukometru s aplikací Contour Diabetes se Vám v smartphonu budou zaznamenávat výsledky měření hladiny glukózy v krvi během celého dne a mohou se automaticky ukládat.

Glukometr - Contour plus ONE set

Mezi funkce aplikace patří například: promítnutí zaznamenaných výsledků do diagramů, grafů, možnost přidání poznámek k jednotlivým záznamům. Tato aplikace Vám zajistí přehled ve výsledcích měření při léčbě diabetu moderním způsobem.

Glukometr - Contour plus ONE set

Obsah balení:

  • glukometr Contour Plus One
  • 5 ks testovacích proužků Contour Plus pro měření hladiny glukózy v krvi
  • nové odběrové pero Microlet
  • 5 ks barevných lancet Microlet
  • pouzdro a deník
  • návod k použití
Pomůže Vám při

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:

Glukometr - nenahraditelný přístroj pro každého diabetika

Máte diagnostikován diabetes ? Měli byste mít každý den přehled o koncentraci glukózy v krvi . Tuto hodnotu měří jednoduchý přístroj glukometrem .

Cukrovka ( diabetes ) - Co je cukrovka a co způsobuje

Cukrovka je nejznámější a nejběžnější onemocnění . Je dokonce označována jako civilizační choroba . Co vlastně je cukrovka , což je její příčinou a jaké komplikace přináší ?

Související zboží

Testovací proužky Contour Plus, 50 ks

399 Kč

Samonasávací , náhradní testovací proužky na zjištění hladiny glukózy v krvi . Jejich používání zajišťuje snadnou a rychlou aplikaci .

kód: P2137

Detail produktu

Lancety barevné - Microlet ( 200 ks )

410 Kč

Jednorázové sterilní lancety ( jehličky ) vhodné pro všechny druhy odběrových zařízení Microlet určené k uskutečnění šetrného vpichu do tkáně při odběru kapilární krve.

kód: P1766

Detail produktu