IDELYN Beliema Effect 10 tabliet

Beliema Effect je zdravotnický prostředek vhodný při všech případech dočasné změny vaginální flóry, způsobené bakteriemi nebo kvasinkami.

Cena s DPH:
310 Kč
Jed. cena:
310 Kč / bal.
Cena bez DPH:
256 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
bal.
Na skladě
Kód produktu:
P2643
Záruka:
24 měsíců
Popis produktu

Beliema Effect je zdravotnický prostředek ve formě tablet pro vaginální použití s ​​obsahem živých zakysaných laktobacilů a kyseliny mléčné. Urovaginální mikroflóra se vyznačuje komplexním mikrobiálním ekosystémem, který vykazuje fyziologickou obranu proti bakteriím a plísním rodu Candida.

Beliema Effect může být použit k léčbě výtoku s nepříjemným zápachem při nespecifickém zánětu pochvy nebo po léčbě specifického zánětu pochvy (Candida, Trichomonas, Mycoplasma, atd.) chemoterapií a antibiotiky jako doplněk antimikrobiální terapie na obnovení vaginální bakteriální flóry, a tím i pro obnovení fyziologických podmínek vaginálního mikroprostředí.

Dávkování a návod k použití

Beliema Effect zdravotnický prostředek je použitelný ve všech případech dočasné změny vaginální flóry. Pro další informace a návod k použití si pozorně přečtěte příbalovou informaci. Doporučuje se použít jednu tabletu přípravku Beliema Effect, nejlépe večer před spaním, po dobu 10 po sobě jdoucích dnů.

Léčba začíná deset dní před začátkem menstruačního cyklu a / nebo bezprostředně po jeho skončení. Podle názoru lékaře může léčba pokračovat po dobu až dvaceti dnů. Beliema Effect je možné používat v opakovaných cyklech. Věnujte zvláštní pozornost vyjímání tablety z obalu: netlačte na střed obalu, protože tableta se vzhledem ke své velikosti může zlomit.

Pro správné a bezpečné vytažení tablety mírně zatlačte na konec obalu nebo zatlačte na spodní hliníkovou stranu blistru, zvedněte a vyjměte tabletu. Použijte tabletu ihned po vyjmutí z blistru.
Pro usnadnění rychlého rozpuštění musí být tableta zavedena hluboko do pochvy.

Balení obsahuje

  • 10 tablet.

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:
Související zboží

Intimní mycí gel s olejem čajovníku australského

190 Kč

Jemný mycí gel s olejem čajovníku australského pro každodenní intimní hygienu.

kód: P2822

Detail produktu

Idelyn Beliema Expert Intim krém 30 ml

220 Kč

Jemný zklidňující krém s antimikrobiální látkou chlorhexidin a ochrannou složkou BioEcolia.

kód: P2625

Detail produktu

Idelyn Beliema Expert Intim Gel

175 Kč

Beliema Gel má kyselé pH příslušné pro intimní ženské partie. Obsahuje antimikrobiální látku chlorhexidin, která zastavuje růst bakterií a kvasinek, které jsou častou příčinou infekcí. Na každodenní intimní hygienu.

kód: P2624

Detail produktu