Topnatur Ovesný nápoj 350g

Ovesný nápoj vhodný jako doplněk stravy i pro lidi alergické na laktózu .

Cena s DPH:
90 Kč
Jed. cena:
90 Kč / ks
Cena bez DPH:
74 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
Na skladě
Balení obsahuje:
350 g
Základní jednotka:
Kilogram
Cena základní jednotky:
257 Kč / kg
Kód produktu:
P1734
Záruka:
24 měsíců
Značka:
100% Heureka
Pridané: 28.02.2022

Moje zkušenost s obchodem byla první a pozitivní.
Jen bych si představovala,že k nahřívacímu polštářku bude alespoň nějaký malý návod,vím je na vašich stránkách,ale nebylo by to od věci

Popis produktu

Ovesný nápoj se používá jako náhrada kravského mléka, při přípravě koktejlů, palačinek, moučníků, omáček a jiných pokrmů. Vhodný i pro diabetiky. Ženy ho využívají jako součást redukčních diet. Pravidelné používání nápoje je prospěšné pro zdraví a slouží i jako prevence civilizačních chorob.

Vláknina s lecitinem je výhodnou kombinací přírodních látek. Chuť Ovesný vlákniny je neutrální a lze ji přidávat např. i do jogurtů, nápojů, polévek, pomazánek. V ideálním spojení s mléčnými výrobky se do organismu dostávají přátelské probiotické kultury. Stěna střev je takto lépe chráněna proti nepříznivým vlivům prostředí.

Hmotnost

  • 350 g.
Pomůže Vám při

Jak správně předcházet stresu .

Stres je součástí života všech lidí , a to nejen dospělé ale i dětí. Je velmi důležité , abychom mu nepodlehli a snažili se proti němu bojovat, protože stres nám může způsobit různé závažné onemocnění , které nás mohou provázet celý život . Přečtěte si , několik rad jak procházet stresu .

Související zboží

Fytopharma Zelený čaj 20 x 1,5 g

55 Kč

Zelený čas s antioxidanty má příznivé účinky na organismus. Přispívá ke zvýšení odolnosti, pomáhá v boji s nadváhou, chrání před kardiovaskulárními chorobami a zubním kazem.

kód: P1891

Detail produktu

Fytopharma PEROSPIR čaj při chřipce a nachlazení 20 x 1,5 g

70 Kč

Bylinný čaj s obsahem vitamínu C se používá jako podpůrný prostředek při chřipce a nachlazení.

kód: P1889

Detail produktu

PharmaLINE Nutrikaše probiotic s čokoládou 3x 60 g

80 Kč

Nutrikaše je moderní výrobek, se kterým dodáte tělu potřebné vitamíny, minerály a probiotické kultury, bez zatížení organismu lepkem nebo laktózou.

kód: P2911

Detail produktu

PharmaLINE Nutrikaše probiotic cranberries 3x 60 g

80 Kč

Nutrikaše je moderní výrobek, se kterým dodáte tělu potřebné vitamíny, minerály a probiotické kultury, bez zatížení organismu lepkem nebo laktózou.

kód: P2912

Detail produktu
Doplňující zboží