Lancety barevné Microlet, 200 ks
Kód produktu: P1766
Jednorázové sterilní lancety ( jehličky ) vhodné pro všechny druhy odběrových zařízení Microlet určené k uskutečnění šetrného vpichu do tkáně při odběru kapilární krve.
Byl to můj první nákup,takže jsem do obchodu napřed zavolal a zeptal se na bližší parametry zboží a na to jak mám zboží správně objednat.Paní mi vše ochotně a podrobně vysvětlila - zboží jsem dostal v pořádku a včas k mé plné spokojenosti.
Lancety sú určene pro odberové pero Microlet, které se používa pri glukomerech Contour plus a Contour Plus One set.
Obsah balení
- 200 ks (8 x 25)
Jak vybrat glukometr
Cukrovka patří mezi častá civilizační onemocnění a může postihnout každého. Pokud chcete mít hladinu cukru v krvi pod kontrolou, neobejdete se bez glukometru. Stal se nenahraditelným pomocníkem každého diabetika. Zjistěte, na co se při jeho výběru zaměřit a jak ho správně používat.
Fytopharma Čaj pro diabetiky se skořicí, 20x 1,5 g
Bylinný čaj se skořicí je vhodný pro diabetiky 2. typu. Látky obsažené ve složkách směsi příznivě ovlivňují zvýšenou hladinu cukru v krvi.
P1951
Ortopedické vložky pro diabetiky
Vložky vhodné pro lehký stupeň diabetické nohy s anatomickým přizpůsobením ke snížení prahu citlivosti chodidel.
P1639
Testovací proužky Contour Plus, 50 ks
Samonasávací , náhradní testovací proužky na zjištění hladiny glukózy v krvi . Jejich používání zajišťuje snadnou a rychlou aplikaci .
P2137
Glukometr Contour plus ELITE
Glukometr pro monitorování hladiny glukózy v krvi je určen k samovyšetření pacientů s cukrovkou.
P2110
Silikonový náramek záchrany – Cukrovka/diabetes
Záchranný náramek s nápisem o nemoci ze 100 % silikonu.
P2052
Baterie Panasonic LITHIUM POWER CR2032, 1ks
Lithiové mincové baterie poskytují vysoký výkon a téměř nekonečnou energii.
P0710