Germicidní zářič PROLUX G® M55W/SP 30, 60, 90

Velmi účinný mobilní germicidní zářič na kolečkách s předním a zadním snímačem pohybu. Používá se na dezinfekci povrchů a vzduchu bez přítomnosti lidí.

Cena s DPH:
19 405 Kč
Jed. cena:
19 405 Kč / ks
Cena bez DPH:
16 037 Kč
DPH:
21.0 %
Množství:
ks
do 24hod.
Kód produktu:
P1412
Záruka:
24 měsíců
Značka:
Popis produktu

Použití přímého germicidního zářiče s displejem a snímačem pohybu se pokládá za nejbezpečnější metodu UVC. Germicidní zářič účinně pomáhá v boji proti virusům - jeho záření způsobuje úhyn mikroorganismů tím, že naruší jejich DNA, a tak dochází k jejich destrukci. Samotná dezinfekce přitom probíhá za využití ultrafialového zářeží speciální části UVC záření a to záření s vlnovou délkou 253,7 nm.

Přímé záření má negativní vliv na lidský organismus, proto se doporučuje vykonávat dezinfekci bez přítomnosti lidí. Dezinfekce povrchů a vzduchu je vysokoefektivní do 6 m a čas potřebný na přímnou dezinfekci je přibližně 1 hodina.

Otevřený germicidní zářič je vhodné používat vždy, hlavně v provozovnách s možností kontaminace s biologickými materiály (krev, moč, hnis). Hlavní využití najdou v zdravotnictví, sociálních nebo potravinářských zařízeních.

Germicidní zářič PROLUX G® M55W/SP 30, 60, 90 disponuje dispejem, který umožňuje nastavení požadované délky expozice. Součástí zářiče je přední a zadní snímač pohybu (SP), který reaguje na jakýkoliv pohyb osob. Při prvním spuštění dojde k spuštění už po 30 sekundách. Při opětovném zachycení osob v místnosti dojde k přerušení expozice UVC záření. Ta se opětovně obnoví po 5 minutách.

Používání a účinnost germicidních zářiču řady PROLUX G® jsou ověřené dlouhoročními zkušenostmi přímo z praxe. Při správném používání nemůže dojít k nežádoucí expozici UVC záření, tedy jsou zdravotně vyhovující.

Výrobce je držitelem certifikátu kvality ISO 9001: 2015 a ISO 14001: 2015.

Germicidní zářič PROLUX G® M55W/SP 30, 60, 90

Germidicní zářič PROLUX G® prošel testem 10-denní kultiváce stěrů z prostředí, v rámi kterého se jasně prokázali pozitivní účinky přístroje na číštění ovzduší.

Technické parametry

Provedení připojení mobilní
Balení karton/1 kus
Barva bílá
Příkon 55 W
Váha netto 6,8 kg, brutto 7,0 kg
Napájení 230 V/50 Hz

POZOR UVC ZÁŘENÍ POŠKOZUJE ZRAK !!!

Montáž germicidního zářiče není zahrnutá v ceně. Germicidní zářič se dodáva s kabelem.

V recenzích zatím nejsou žádné příspěvky.

Napište vlastní recenzi
* * *
Celkové hodnocení:

Jaký typ germicidního zářiče je pro Vás nejvhodnější?

Lidé pracují v různých odvětvích, i tam, kde může nastat kontaminace vzduchu. To může způsobit onemocnění, proto se vyvinuly přístroje, které dokáží vzduch dezinfikovat. Jde o germicidní zářiče fungujíci na principu vyzařování germicidního záření - umělého záření z UV části spektra.

Související zboží

Germicídní zářič UNIZDRAV uzavřený statický

od 11 490 Kč 15 720 Kč

Uzavřený statický germicidní zářič určený na dezinfekci prostorů, vhodný k použití za přítomnosti lidí.

kód: P3267

Detail produktu