Svislé zdvihací plošiny

Svislé zdvihací plošiny

Umožněte snadnější přesun sobě nebo svým blízkým pomocí zvedacích plošin , které mohou v některých případech sloužit i jako domácí výtahy .

Svislá zvedací plošina ARITCO 4000

Zvedací plošina určená pro přepravu osob slouží na převoz imobilních osob nebo i jako domácí výtah. Podle přání je možné plošinu dodat se sklenennou výplní nebo s výplní panelů (plech- vata - plech). Maximální zdvih plošiny je 13 m s pěti zásuvkami.

Plošina se instaluje pouze v interiéru, přičemž při montáži zvedací plošiny není nutná základová jáma. Pohyb je zajištěn věčnou šroubovicí.

V případě zvedací plošiny je možné si vybrat z množství barevných provední a různých umístění dveří v šachtě výtahu.

Zvedací plošina se vyrábí pouze v konstantních rozměrech užitné plochy, a to: 1082 x 805 mm nebo v mini verzi 880 x 805 mm.
 
Plošina A4000 je standardně vybavena záložním zdrojem nouzového sesuvu na baterie.

 

Svislá zvedací plošina ARITCO 4000 získala:

 • certifikát odpovídající evropské směrnici o strojních zařízeních 2006/42 / ECSvislá zvedací plošina ARITCO 7000

Zvedací plošina slouží k přepravě imobilních osob, a také se může využívat i jako domácí výtah instalován do interiéru nebo exteriéru. Dle požadavků zákazníka se plošina dodává s opláštěním s sklenennou výplní nebo s výplní plech vata plech.
Má mnoho barevných provední a různé umístění dveří v šachtě výtahu. Na požádání je vybavena záložním zdrojem nouzového sesuvu na baterie.

Plošinu lze nainstalovat na jakémkoli místě, přičemž není nutná základová jáma. Pohon je zajišťován věčnou šroubovicí, což umožňuje zdvih plošiny do 12m.

Tato verze svislé plošiny je plně přizpůsobitelná požadavkům a potřebám klienta a její možnosti vzhledu, funkčnosti, ovládání, zabezpečení či bezpečnosti jsou velmi široké, díky čemuž si můžete vyskládat výtah podle vašich představ.

Svislá zvedací plošina ARITCO 7000 získala:

 • certifikát odpovídající evropské směrnici o strojních zařízeních 2006/42 / EC

Svislá zvedací plošina S08 SILVER


Kvalitní a ve světě velmi žádaná plošina je určena na prapravu imobilní a tělesně postižených osob, pohybujících se na invalidním vozíku. Celá plošina je vyrobena z nerezu, proto je vhodná i do venkovního prostředí, přičemž není nutné její zastřešení ani opláštit, což minimalizuje další náklady.

Pro instalaci není nutná základová jáma ani složité kotvení. Pohon funguje na pricipů spoľhlivého mechanismu věčné šroubovice s nízkými nároky na údržbu. Instalace plošiny je velmi rychlá - stačí ji položit na rovnou zpevněnou plochu a plošinu lze zvednout do výšky 1 metr.

Součástí dodávky je i branka v horní stanici. Branka zůstává bezpečně zablokována pokud plošina není v horní stanici. Nástup resp. výstup z výtahové plošiny je možný i do 90 ° (do tvaru L).


Svislá zvedací plošina S08 SILVER získala:

 • certifikát zodpovedajúci európskej smernici 73/23/EC o nízkom napätí
  certifikát zodpovedajúci európskej smernici 89/336/EC o elektromagnetickej kompatibilite
  certifikát zodpovdajúci európskej smernici 98/37/EC o strojných zariadeniachSvislá zvedací plošina S10


Zvedací plošina s elegantním a moderním designem je určena k přepravě imobilních a tělesně postižen osob po svislé dráze, do výšky 3 metry bez nutnosti šachty. Její montáž je možná v interiéru nebo exteriéru a díky své flexibilitě a jednoduchosti se rychle namontuje do rodinných domů, bytů, veřejných budov nebo institucí.


Plošina je navržena bez opláštění (šachty), přičemž bezpečně a spolehlivě funguje i ve venkovním prostředí a to i v zimě. Pohon je zajištěn věčnou šroubovicí, což je spolehlivý a doporučený mechanismus.


Pro svislou plošinu S10 není potřeba vybudovat základovou jámu a tedy nevyžaduje složitou stavební připravenost, což šetří i finanční náklady na vybudování bezbariérového řešení.

Svislá zvedací plošina S10 získala:

 • certifikát odpovídající evropské směrnici 2006/95 / EC o nízkém napětí
  certifikát zdpovedajúci evropské směrnici 2004/108 / EC o elektromagnetické kompatibilitě
  certifikát odpovídající evropské směrnici 2006/42 / EC o strojních zařízeních


_______________________________________________________________________________________________________

Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku a pomoc při získání příspěvku nebo zaměření a projekt na míru zdarma vypište tento KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na t. č. 0908 762 347 alebo na emailovej adrese obchod@zdravotnickepotreby.org