Šikmá schodišťová plošina

Šikmá schodišťová plošina

Díky šikmé schodišťové plošině zajistíte sobě nebo svým blízkým snadno ovladatelný bezbariérový přístup kdekoli potřebujete.

Šikmá schodišťová plošina LOGIC

Schodišťová plošina představuje moderní bezbariérové zařízení s příjemným designu pro imobilní osoby, která působí na schodišti velmi diskrétní. Je možné ji nainstalovat jak v interiéru, tak v exteriéru. Vodicí kolejnice se ukotvuje do zdi i do schodů pomocí samonosných stojek.

Schodišťová plošina pracuje samostatně, což je výhodou pro samostatnou obsluhu tělesně postižené. Řízení plošiny se provádí pomocí tlačítek umístěných na plošině nebo pomocí ručního ovladače.

V případě výpadku elektrické energie plošina pracuje na náhradní zdroj - baterii. Napájí se na nízké napětí, což zaručuje vysokou bezpečnost i v prostředí, kde se nacházejí např. děti.

Schodišťová plošina představuje pokrok po technické stránce a vyznačuje se bezpečností, spolehlivostí a příjemným designem.


 

Šikmá schdišťová plošina LOGIC získala:

  • certifikát odpovídající evropské směrnici 2006/95 / EC o nízkém napětí
  • certifikát odpovídající evropské směrnici 2004/108 / EC o elektromagnetické kompatibilitě
  • certifikát odpovídající evropské směrnici 2006/42 / EC o strojních zařízeních

Šikmá schodišťová plošina V65

Šikmá schodišťová plošina slouží jako výtah pro imobilní pacienty pohybujících se na invalidním vozíku. Pomáhá překonávat výškový rozdíl naschodiskách s dráhou s variabilním sklonem i variabilním směrem. Problém nepředstavují ani zatáčky nebo změny sklonu.

Plošinu je možné nainstalovat do interiérů i exteriérů až do několika pater. Montáž nevyžaduje žádné stavební úpravy a zásahy do schodiště. Vodicí kolejnice je ukotvena do schodů nebo stěny pomocí stojek. Součástí plošiny jsou i dva dálkové ovladače a odnímatelný ovladač přímo na plošině.

Imobilizována osoba může být díky této plošině zcela samostatná, protože je plně samoobslužná díky automaticky sklopné podlaze, ochranným tyčím a nájezdovým rampám.

V65 - ka je známá a žádaná ve světě zejména pro její unikátní napájení na 24V DC, což je bezpečné napětí, takže ve vodicí kolejnici ani v plošině se nenacházejí žádné kabely s vysokým napětím. Zvedací plošina je poháněna baterií, která slouží i jako nouzový zdroj pro případ výpadku elektrického proudu.

Schodišťová plošina působí esteticky a má příjemn design. Je vhodná do domácnosti nebo do veřejných budov. Cena plošiny závisí na délce vodicí kolejnice, rozměru plošiny, vybavení a příslušenství plošiny.

Šikmá schdišťová plošina V65 získala:

  • certifikát odpovídající evropské směrnici 2006/95 / EC o nízkém napětí
  • certifikát odpovídající evropské směrnici 2004/108 / EC o elektromagnetické kompatibilitě
  • certifikát odpovídající evropské směrnici 2006/42 / EC o strojních zařízeních


_______________________________________________________________________________________________________

Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku a pomoc při získání příspěvku nebo zaměření a projekt na míru zdarma vypište tento KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na t. č.+421 905 684 954 nebo na emailové adrese obchod@unizdrav.sk