Pásový a kolečkový schodolez

Pásový a kolečkový schodolez

Usnadněte imobilním pacientům a pacientům na vozíčku komfortní a bezpečnou přepravu po schodech díky pásovým a kolečkovým schodolezu .

Pásový schodolez T09-ROBY

Nejprodávanější pásový schodolez usnadňuje přepravu tělesně postižených osob na invalidním vozíku. Jeho malé rozměry a nízká hmotnost zajišťují snadné ovládání a pohodlí během přepravy. Schodolez se snadno složí a přepraví v autě, což umožní jeho přemístění na požadované místo, kde není bezbariérový přístup. Je vhodný pro řešení bezbariérovosti ve veřejných budovách jako jsou např. školy a úřady nebo na místech, kde není možné nainstalovat plošiny a schodišťové výtahy.
Pokud je potřeba bezbariérového přístupu po několika nezávislých schodištích v rámci jednoho objektu, schodolez je tak i finančně velmi efektivní řešení.

T09 - Roby je díky váze, rozměrům, nenáročnosti na prostor, manipulaci a otočení bezkonkurenční zařízení na trhu. Po schodišti se pohybuje pomocí pásů z vysoce přilnavého materiálu. Je plně elektronicky ovladatelný díky dobíjecí baterii. Nevyžaduje žádnou montáž a pro jeho provoz nejsou potřeba žádné stavební úpravy a zásahy do schodiště.Pásový schodolez T09 - Roby získal:

  • certifikaci TUV
  • certifikát odpovídající evropské směrnici 2004/108 / CE o elektromagnetické kompatibilitě
  • certifikát odpovídající evropské směrnici 2007/47 / CE o lékařských zařízeních


 

Kolečkový schodolez T10 SCALACOMBI


Kolečkový schodolez je určen pro přepravu osob po schodišti za asistence jiné osoby, kde není možné nainstalovat schodišťový výtah či plošinu nebo jsou schody příliš úzké. Využívá se jako praktická, mobilní, lehká a dobře skladná pomůcka na překonávání schodů imobilními pacienty. Doporučuje se zejména tam, kde je třeba schodolez často přenášet.

Schodolez se jednoduše ovládá a díky funkci "softstep" což zabezpečuje přepravované osobě komfort a bezpečí. Opěrky nohou a rukou se dají také jednoduše nastavit. Je možné ho rozložit na šest částí, a tak bez problémů přepravit například v kufru osobního auta. Pro správný chod nepotřebuje mnoho prostoru, stačí mu na vytočeniena na mezipatře pouze 70 cm. Povolený sklon schodiště je až do 55 °.

Výhodou této pomůcky je i možnost přepravy bezbariérovém osoby po rovině, podobně jako na invalidním vozíku.

Schodolez máte možnost vždy nejprve zdarma vyzkoušet na schodech u vás doma nebo v instituci za asistence našeho pracovníka.Kolečkový schodolez T10 SCALACOMBI získal:

  • certifikaci TUV
  • certifikát odpovídající evropské směrnici 2004/108 / CE o elektromagnetické kompatibilitě
  • certifikát odpovídající evropské směrnici 2007/47 / CE o lékařských zařízeních

_______________________________________________________________________________________________________

Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku a pomoc při získání příspěvku nebo zaměření a projekt na míru zdarma vypište tento KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na t. č.+421 905 684 954 nebo na emailové adrese obchod@unizdrav.sk